Testy na dopalacze - wykrywanie dopalaczy w organizmie

Znane od dawna i tradycyjnie dostępne na rynku substancje psychoaktywne takie jak amfetamina, ecstasy, czy też marihuana, wykryć można przy użyciu dostępnych od lat testów na narkotyki. Obecnie substancje te, zastępowane są jednak przez nowe substancje psychoaktywne (New Psychoactive Substances) potocznie zwane dopalaczami.

Ich samodzielne wykrywanie w pracy, domu, czy przychodni do niedawna nie było możliwe. Teraz dzięki inicjatywie Temptavit, możesz już dziś kupić testy na obecność dopalaczy. Wiemy jak ważna dla Ciebie jest szybka dostawa, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy natychmiastowo.

Jakie substancje wykrywają testy na obecność dopalaczy w organizmie?

Testy na dopalacze udostępniane przez Temptavit, wykrywają najpopularniejsze na rynku dopalacze – syntetyczne katynony, takie jak mefedron MDPV i metkatynon – czyli substancje stymulujące podobnie jak MDMA (ecstasy) i kokaina oraz tzw. syntetyczne kannabinoidy, takie jak JWH-018 i JWH-073 – działające jak marihuana.

Wykonałem test na narkotyki, czy potrzebuję jeszcze dodatkowy test na wykrycie dopalaczy?

Testy na narkotyki, nawet te kupione w aptece dopalaczy nie wykrywają. Testy udostępniane przez Temptavit tak. To dopalacze, takie jak Mocarz, Flakka, Spice, Mefedron są przyczyną głośnych medialnie i niejednokrotnie prowadzących do zgonów zatruć.

Nawet jeśli wykonałeś test na narkotyki, a wynik był negatywny powinieneś wykonać test na dopalacze. To prosty sposób, by zyskać pewność.

Dopalacze są obecnie bardzo popularne. jeśli jednak nie masz pewności jakie substancji zażywa bliska Ci osoba, pacjent lub pracownik warto wykonać też testy na narkotyki.

Kilka słów o testach na obecność dopalaczy w organizmie

Produkty diagnostyczne na dopalacze udostępniane przez Temptavit są dokładne, wiarygodne i precyzyjne. Zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. Posiadają certyfikat jakości CE. Ich działanie jest oparte o reakcję immunochromatograficzną – technologię znaną od lat 60 tych XX wieku, a wykorzystywaną komercyjnie od 1988 r. Polega ona na łączeniu się przeciwciała z białkowym antygenem.

Dopalacze są obecnie bardzo popularne. jeśli jednak nie masz pewności jakie substancji zażywa bliska Ci osoba, pacjent lub pracownik warto wykonać też testy na narkotyki.

Jak to działa?

Jeśli w badanej próbce moczu znajduje się wykrywany przez test dopalacz, białkowy antygen połączy się z przeciwciałami a test to potwierdzi – na płytce, obok obszaru z linią kontrolną pojawi się kolejna, wyraźna linia.

Jeśli w badanej próbce moczu znajduje się wykrywany przez test dopalacz, białkowy antygen połączy się z przeciwciałami a test to potwierdzi – na płytce, obok obszaru z linią kontrolną pojawi się kolejna, wyraźna linia.

Jak zweryfikować czy test na dopalacze działa i został wykonany poprawnie?

To proste. Testy na wykrycie dopalaczy są wyposażone w funkcję wewnętrznej kontroli jakości. Jeśli po aplikacji próbki moczu na obszarze kontrolnym testu pojawi się barwna linia, masz pewność, że test zadziałał prawidłowo oraz, że został wykonany poprawnie.

Jak przeprowadzić test, by osoba badana nie zafałszowała jego wyniku?

Pamiętaj, że osoba badana zażywająca substancje pcychoaktywne będzie próbowała uniknąć przeprowadzenia testu, a nawet może podjąć próbę zafałszowania jego wyniku – nie licz na współpracę. Zachowaj więc wzmożoną ostrożność. Tylko próbka moczu osoby badanej da wiarygodny wynik. Nie dopuść ponadto, by osoba badana wprowadziła do próbki moczu inne substancje, choćby rozcieńczyła ją wodą. Jakakolwiek ingerencja może spowodować, że wynik, mimo prawidłowego działania testu nie będzie odzwierciedlał stanu faktycznego – obecności metabolitów dopalaczy w moczu, mogących świadczyć o zażywaniu substancji psychoaktywnych. Więcej informacji na temat dopalaczy znajdziesz w zakładce blog.

Dlaczego warto wybrać nasze testy na dopalacze?

Oferowane przez nas produkty są wykonywane z najwyższą precyzją. Produkcja odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które zapewniają praktycznie 100% skuteczność. Dzięki temu nasze testy na obecność dopalaczy w organizmie mogą wykryć nawet śladowe stężenia nielegalnych substancji. Należy jednak mieć świadomość, że nie każda osoba badana, która mogła mieć styczność z dopalaczami, uzyska pozytywny wynik. Taka sytuacja może być spowodowana zażyciem zupełnie nowej substancji, nieobecnej wcześniej na rynku, jak również zbyt długim czasem, który upłynął od momentu zażycia środka odurzającego. Jeśli masz jakieś wątpliwości nie zwlekaj, zamów test i wykonaj go jak najszybciej.

Dlaczego warto zakupić nasze testy na dopalacze? Bo dadzą Ci wiedzę i pewność na temat tego, czy zbadana osoba zażywa substancje psychoaktywne. Nie bez znaczenia jest także cena naszych produktów; bardzo atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich jakość. Nieprzypadkowo są one wykorzystywane przez tak wielu klientów, pośród których najczęściej pojawiają się zatroskani rodzice, zaniepokojeni partnerzy, pracodawcy dbający o bezpieczeństwo w swojej firmie, a także personel medyczny zatrudniony w szpitalach, domach opieki, poradniach i stowarzyszeniach. Chcesz dowiedzieć się, czy osoba z Twojego bliskiego otoczenia stosuje dopalacze? Jeśli tak, to nasza oferta na pewno Cię nie zawiedzie.

Stawiamy na profesjonalizm! Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ponieważ nasze testy na obecność dopalaczy w organizmie mają zastosowanie w więziennictwie, służbach mundurowych, ośrodkach terapii uzależnień, medycynie pracy i innych placówkach medycznych.

Uzależnienie od dopalaczy jest bardzo poważnym problemem, a samodzielne uporanie się z nim jest praktycznie niemożliwe. Warto też zastanowić się nie tylko nad tym, czy dana osoba stosuje dopalacze, ale też, dlaczego to robi. To szczególnie istotne wśród młodych ludzi, którzy stosują różnego rodzaju substancje psychoaktywne, chcąc uciec od swoich problemów.

Oferowane przez nas testy na dopalacze to najprostszy sposób, by wykryć obecność tych substancji w organizmie. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz nawiązać z nami stałą współpracę, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę.

×

Koszyk