Wybierz:

Pulsoksymetr napalcowy

44,90  z VAT

  Pulsoksymetr napalcowy

  44,90  z VAT

  Przy zamówieniu powyżej 200 zł WYSYŁKA GRATIS!

  Na stanie

  Opis

  Prezentowany pulsoksymetr 3w1 zapewnia 3 funkcje – mierzy puls, saturację i perfuzję. Tego rodzaju urządzenia są wykorzystywane w placówkach medycznych, jak i domach prywatnych. Jest to produkt zgodny z certyfikacją CE i zarejestrowano go jako wyrób medyczny. Dzięki temu można mieć pewność jego skuteczności i rzetelności wyników.

  Co wyróżnia nasz pulsoksymetr napalcowy?

  Pulsoksymetr zapewnia szybki pomiar i jest prosty w obsłudze – kontroluje się go jednym przyciskiem. Komfortowy odczyt wyniku jest możliwy za sprawą wyświetlacza LCD. Dochodzi do tego krzywa bicia serca PLETH, 6 kierunków wyświetlania, alarm wizualny oraz dźwiękowy, a także niskie zużycie energii – urządzenie może pracować nawet przez 20 godzin. Niewielka konstrukcja i niska waga sprawiają natomiast, że produkt łatwo przetransportować. Pulsoksymetr wyłącza się automatycznie po 8s, tym samym oszczędzając zużycie baterii.

  W skład zestawu wchodzi:

  ✓ pulsoksymetr
  ✓ obszerna instrukcja w języku polskim i angielskim
  ✓ smycz
  ✓ markowe baterie GP Power AAA
  ✓ opakowanie

  Z pulsoksymetrów korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci, a także astmatycy, sportowcy, osoby z zaburzeniami oddychania lub układu krążenia oraz ludzie monitorujący swój stan zdrowia.

  Pulsoksymetr mierzy saturację w zakresie 35-99% z dokładnością do ±1% – dla 90-99%; ±2% – dla 70-89%. Tętno jest natomiast mierzone w granicach 30-240 bpm z dokładnością do ±1 bpm.

  Materiał mający kontakt z palcem to żel krzemionkowy spełniający wymagania ISO 10993.

  Jak interpretować wyniki?

  Przypominamy, że wzorcowe wartości względem pulsu są zależne od wieku i predyspozycji organizmu. Dla sportowców jest to 40-60 bpm; dla dzieci do 1 roku życia – 100-160 bpm; dla dzieci do 10 roku życia – 70-120 bpm, a dla ludzi powyżej 10 roku życia – 60-100 bpm.

  W przypadku saturacji natomiast, nasycenie hemoglobiny tlenem u zdrowego człowieka powinno wynosić 96-99%. Przy uzyskaniu wyniku niższego od 95% warto skonsultować się z lekarzem.

  Pulsoksymetr posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Pulsoksymetr napalcowy”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  ×

  Koszyk