Wybierz:

Test na K2, Spice, Mocarz

22,00  17,00  z VAT

Promocja!

Test na K2, Spice, Mocarz

22,00  17,00  z VAT

Na stanie

Kategoria:

Opis

Kiedy podejrzewają Państwo, że ktoś bliski lub pacjent może stosować substytut marihuany w postaci dopalaczy takich jak K2, warto rozważyć wykonanie oferowanego przez nas testu. Objawy na które należy zwrócić uwagę to:

oderwanie od rzeczywistości, halucynacje

gadatliwość i bełkotanie

powiększone źrenice

napady paniki

Testy na K2, Spice i Mocarza pozwalają wykryć  najpopularniejsze syntetyczne kannabinoidy dostępne w nielegalnym obrocie.

Testy wykrywające K2, Spice i Mocarza w moczu, które oferujemy, gwarantują 99% skuteczności. Pozwalają na wykrycie takich substancji jak JWH-018 i JWH-073, które to są najczęściej stosowane w mieszankach wspomnianych wyżej dopalaczy.

Naturalna marihuana daje otępiające efekty i może uzależnić, jednak w przypadku syntetycznych kannabinoidów jest to spotęgowane i niesie poważniejsze konsekwencje dla zdrowia. Może nawet doprowadzić do omamów, konwulsji, a w szczególnych przypadkach do udaru niedokrwiennego. Z tego powodu warto zwracać szczególną uwagę na osoby uzależnione od tych substancji psychoaktywnych. Warto też podkreślić, że eksperymentowanie z tego rodzaju substancjami, może spowodować również chęć zażycia innych, narkotyków. Kannabonoidy (w tym marihuana) są wskazywane przez wielu specjalistów za tzw. narkotyk wstępny.

Test na dopalacze typu Mocarz, Spice i K2 jest polecany zatroskanym rodzicom lub partnerom. Jest też często używany w placówkach medycznych (szpitalach, w medycynie pracy), a także w służbach mundurowych, służbie więziennej czy ośrodkach terapii uzależnień. Oferowany przez nasz sklep test na K2, Spice i Mocarza zdobywa pochlebne opinie specjalistów za swój wysoki współczynnik wykrywający. Wyróżnia go także niska cena.

Spice, Mocarz, K2 – test z moczu

Wykrycie owych substancji w moczu za pomocą naszych testów jest bardzo proste. By ich użyć, należy przede wszystkim posiadać próbkę moczu osoby podejrzanej o zażywanie narkotyków. Następnie należy wziąć test i zdjąć osłonę z paska, a później ów pasek zamoczyć na kilka, kilkanaście sekund do poziomu zaznaczonego falami. Warto przy tym uważać, by mocz nie dotknął plastikowych części urządzenia.

Test na dopalacze powinien pokazać wynik po około 5 minutach. Jeśli przy literze C pojawi się linia, to oznacza, iż badana osoba ma w organizmie dopalacze, których dotyczy dany pasek. Jeżeli jednak linia pojawiła się jednocześnie przy C oraz T, to wynik jest negatywny. W niektórych przypadkach test daje nieważny wynik, co jest potwierdzone brakiem jakichkolwiek linii lub pojedynczą linią przy literze T. W takim wypadku test należy powtórzyć przy użyciu nowego urządzenia.

Oferowany przez nasz sklep test na Spice, K2 i Mocarza jest produktem wysokiej jakości oraz bardzo czułym. Nadal jednak należy wiedzieć, że wynik negatywny może uzyskać osoba, która zażyła jedną ze wspominanych substancji. Dochodzi do takiej sytuacji, kiedy w organizmie znajdują się zbyt małe ilości JWH-018 i JWH-073. Dzieje się tak, kiedy badana osoba zażyła owe nielegalne substancje już jakiś czas temu i organizm zdążył już się ich w części pozbyć. Przez to warto wykonywać testy możliwie najszybciej po zaistnieniu podejrzenia zażycia dopalaczy a także przy każdym podejrzeniu zażycia je powtarzać.

Oferowany w tym miejscu test na dopalacze typu K2 i innego rodzaju syntetyczne kannabinoidy to czułe i wysokiej klasy urządzenie. W przypadku podejrzeń względem innych narkotyków warto zaopatrzyć się także w multitesty, które również są dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Test na K2, Spice, Mocarz”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Koszyk