Istnieje wiele substancji psychoaktywnych, które nie powodują uzależnienia fizycznego, jednak ich stosowanie może prowadzić do uzależnienia psychicznego. Jedną z nich jest amfetamina. Test na wykrycie tego narkotyku znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Oferta składa się wyłącznie ze sprawdzonych produktów, które są skuteczne, a przy tym cechuje je przystępna cena.

Test na narkotyki – amfetamina

Istnieje wiele sposobów na wykrycie amfetaminy. Testy są wykonywane na podstawie badań moczu, włosów oraz krwi. Pierwsza metoda jest najbardziej popularna – nie ma konieczności wysyłania próbki do laboratorium. Pomimo to wyróżnia się wysoką skutecznością i możliwością detekcji nawet niewielkich ilości nielegalnej substancji. Co więcej, wynik można odczytać już po kilku minutach.

Trzeba mieć świadomość, że test na amfetaminę jest skuteczny przez około 3 dni od sięgnięcia po narkotyk. Po tym czasie jego stężenie w moczu może być zbyt niskie, by substancja została wykryta. Z tego powodu zalecamy wykonanie testu w krótkim czasie po pojawieniu się zachowań, które skłaniają do wykonania testu. W ofercie naszego sklepu znajdują się testy na narkotyki mogące wykryć amfetaminę, a także multitesty, które jednocześnie służą detekcji innych nielegalnych substancji jednocześnie. W opinii wielu osób to szczególnie wygodne rozwiązanie, ponieważ dana osoba może korzystać z więcej, niż jednego środka odurzającego.

Zanim wykonasz test na amfetaminę – jakie są objawy stosowania narkotyku?

Amfetamina (potocznie amfa, feta, szmata, speed) jest narkotykiem z grupy stymulantów. Najczęściej spotyka się ją w postaci proszku mającego odcienie od czystej bieli, po ceglaną czerwień. Czasami występuje jako tabletki lub kryształki. Efekty działania substancji pojawiają się zwykle chwilę po aplikacji i mogą trwać do 2-3 godzin. Zażycie amfetaminy wzmaga koncentrację, krótkofalowo ułatwia zapamiętywanie i przyswajanie informacji, podwyższa pewność siebie. Osoby zażywające amfetaminę przewlekle mogą być agresywni i drażliwi oraz cierpią z powodu bezsenności.

Jak poznać, że ktoś stosuje amfetaminę? Popularne i charakterystyczne objawy to brak łaknienia, rozszerzone źrenice, silne pobudzenie psychoruchowe, szybki oddech, częste oddawanie moczu. Gdy amfetamina przestaje działać pojawia się niepokój, bóle głowy, senność, a nawet myśli samobójcze.

×

Koszyk