Buprenorfina jest bardzo silnym lekiem, który może powodować wiele skutków ubocznych dla organizmu. Mimo zastosowania w medycynie jest powszechnie wykorzystywana jako narkotyk. Jeśli sądzisz, że bliska Ci osoba stosuje buprenorfinę – test dostępny w naszym sklepie pozwoli potwierdzić podejrzenia.

Profesjonalny test – buprenorfina

Buprenorfina stosowana jako narkotyk może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia, dlatego warto swoje obawy potwierdzić wykonując test. Najbardziej przystępnym i jednocześnie wyjątkowo skutecznym sposobem badania, jest wykrycie wspomnianej substancji z moczu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także tzw. multitesty, które pozwalają na detekcję nie tylko buprenorfiny, ale też innych narkotyków jednocześnie. W opinii wielu osób to bardzo wygodne rozwiązanie, jeżeli nie wie się, jaki środek odurzający został zażyty.

Każdy oferowany przez nas test na buprenorfinę jest wykonywany ze sprawdzonych komponentów. Dzięki temu produkty wyróżniają się efektywnością. Posiadają zabezpieczenie przed wynikiem fałszywie pozytywnym lub fałszywie negatywnym. By wykonać badanie, należy zamoczyć zaznaczoną część testu w pobranej próbce i odczekać kilka minut.
Przypominamy, że test na buprenorfinę powinien być wykonany w odpowiednim czasie. Jest to związane z faktem, że organizm tylko przez pewien czas wydala z organizmu metabolity substancji. Z tego powodu uznaje się, że wykrycie tego narkotyku w moczu jest możliwe w przeciągu 2-6 dni od ostatniej dawki.

Buprenorfina – krótki opis

Buprenorfina jest opioidem, który wykorzystuje się przede wszystkim jako silny lek przeciwbólowy. Okazuje się, że redukcja bólu w przypadku tej substancji jest około 40 silniejsza, niż przy zastosowaniu morfiny. Buprenorfina chodzi w reakcje z innymi opioidami, benzodiazepinami, a także alkoholem.

Opioidy stymulują części mózgu odpowiedzialne za przyjemność, ponieważ uwalniają duże ilości dopaminy. Z tego też powodu, większe dawki wywołują euforię. Organizm chcąc powrócić do tego stanu, domaga się substancji wywołując uzależnienie psychiczne, po którym pojawia się także to fizyczne, co jest charakterystyką opioidów.

Poznaj objawy, zanim wykonasz test – buprenorfina

Stosowanie buprenorfiny wiąże się z kilkoma charakterystycznymi objawami, takimi jak poczucie błogości czy zrelaksowanie. Jednocześnie często pojawiają się skutki uboczne w postaci zaparć, nadmiernego pocenia, przybrania na wadze, senności, zawrotów głowy, zmian w popędzie seksualnym, suchości w ustach, nudności i wymiotów. W skrajnych przypadkach dochodzi do depresji oddechowej stanowiącej zagrożenie dla życia.

Buprenorfina – test wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie

Znajdujące się w naszej ofercie testy na buprenorfinę są proste w użyciu i skuteczne. Pamiętaj, że jeśli otrzymasz wynik pozytywny, to osoba zażywająca narkotyk powinna zostać przede wszystkim otoczona opieką, ponieważ korzystanie ze środków odurzających w większości przypadków wynika z różnego rodzaju problemów, z którymi dana osoba sobie nie radzi.

×

Koszyk