Istnieje wiele narkotyków stanowiących potencjalne ryzyko uzależnienia, a jednym z bardziej popularnych jest ecstasy. Test na wykrycie tej substancji znajdziesz w ofercie naszego sklepu, zapraszamy do skorzystania z oferty. Dysponujemy profesjonalnymi wyrobami medycznymi, które wyróżniają się skutecznością działania i atrakcyjną ceną.

Ecstasy – test na wykrywanie narkotyku w organizmie

Wykrywanie ecstasy jest możliwe poprzez pobranie próbki od osoby badanej, która może pochodzić z krwi, włosów oraz moczu. W przypadku dwóch pierwszych metod konieczne są badania laboratoryjne, dlatego ostatnia z nich cieszy się największą popularnością – nie tylko przez łatwą dostępność i niską cenę, ale też skuteczność.

Badanie wymaga pobrania próbki moczu. Wykrywanie ecstasy odbywa się poprzez umieszczenie wspomnianej próbki w odpowiednim miejscu testu kasetkowego. Po kilku minutach możliwe będzie odczytanie wyniku. Przypominamy, że narkotyk może nie zostać wykryty jeśli od zażycia upłynęły ponad 4 dni, dlatego zaleca się szybkie wykonanie testu na ecstasy, gdy tylko mamy niepokojące podejrzenia.

Testy na ecstasy dostępne w naszej ofercie są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, są zgodne z wysokimi wymaganiami stawianymi przez instytucje Unii Europejskiej, dzięki czemu otrzymują pozytywne opinie klientów, jak i lekarzy oraz pracowników służb mundurowych.

Ecstasy – jak działa i jak poznać, że ktoś je stosuje

Ecstasy (MDMA) to bardzo popularny narkotyk, zwłaszcza wśród fanów imprez muzyki klubowej, z którą to kulturą jest kojarzona, bowiem w połączeniu z światłem i dźwiękiem efekty działania ecstasy są najbardziej pożądane. Jest to związane z jego euforycznym działaniem, a także zwiększeniem empatii, poczuciem jedności z innymi oraz intensyfikacją emocji, oraz odczuwania zmysłów. MDMA ma najczęściej formę niewielkich tabletek, które mają charakterystyczne dla swojego rodzaju tłoczenia (np. uśmiech, serce, litery AMG, logo YouTube, Kappa, smerfy, krzyże). Co ciekawe, pierwotnie ecstasy wykorzystywano celem zwiększenia chęci kontaktu pacjentów korzystających z psychoterapii, jednak przez narkotyczne i uzależniające właściwości MDMA wycofano tę substancję z rynku medycznego.

Jak poznać, że ktoś wykorzystuje ecstasy? Popularne objawy aplikacji narkotyku to pobudzenie psychiczne i fizyczne, przypływ energii, brak zmęczenia, zmniejszenie łaknienia, wzmocnienie bodźców dotykowych. Kiedy MDMA przestanie działać, pojawia się tzw. zjazd, który wiąże się z zawrotami głowy, złym samopoczuciem (przez nagły spadek serotoniny), zmniejszoną koncentracją, drażliwością.

Nie ma dowodów na to, że ecstasy uzależnia fizycznie, jednak uzależnia psychicznie. Silna i regularna chęć sięgania po narkotyk celem poprawy samopoczucia, powinna być potraktowana jako przesłanka do zaproponowania terapii.

×

Koszyk