Morfina jest jednym z leków, który ze względu na swoje charakterystyczne, psychoaktywne działanie, jest popularny nie tylko w placówkach medycznych, ale również na czarnym rynku. Uzależnienie od tej substancji może nieść ze sobą wiele negatywnych konsekwencji, dlatego widząc charakterystyczne objawy u bliskiej osoby, warto wykonać test na jej obecność. Oferujemy testy na morfinę, które wyróżniają się skutecznością i prostotą użycia, a także niską ceną. Morfina jest wykrywana przez pasek testowy o oznaczeniu OPI, który oznacza opiaty – morfinę, heroinę i kodeinę. Znajdziesz go w naszych multitestach wykrywających narkotyki.

Morfina – test na obecność substancji w moczu

Popularne na rynku narkotyki można wykryć na kilka sposobów. Przede wszystkim jest to badanie krwi oraz moczu. W pierwszym przypadku konieczne jest wykonanie testów laboratoryjnych, dlatego prostszym rozwiązaniem są testy na morfinę z moczu.

Praktycznie każda substancja wprowadzona do organizmu jest z niego także wydalana, dlatego właśnie testy wykrywające substancje psychoaktywne z moczu, są tak skuteczne. Co więcej, dostępne w ofercie naszego sklepu, wykrywają nawet niewielkie ilości narkotyku i dają wynik już po kilku minutach od badania. Należy jednak zwrócić uwagę, że morfina może być niemożliwa do wykrycia w moczu po około 5-6 dniach od chwili jej zażycia.

W opinii specjalistów testy na morfinę z moczu, są jednym z najlepszych sposobów na wykrycie tego narkotyku. Co więcej, dysponujemy modelami mogącymi wykryć w organizmie nie tylko omawianą substancję, ale też inne środki psychoaktywne (tzw. multitesty). Nie bez powodu są one wykorzystywane w ośrodkach terapii uzależnień czy w placówkach medycznych a także przez służby wymiaru sprawiedliwości.

Morfina – czym jest i jak działa na organizm?

Morfina jest opiatem (czyli pozyskuje się ją z maku lekarskiego), która stanowi najbardziej istotny składnik opium. Jej działanie jest zbliżone do jej silniejszej pochodnej – heroiny. Stosowanie tej substancji, tłumi negatywne myśli, a także prowadzi do euforii i odczucia błogostanu. Redukuje lęk, uspokaja i działa przeciwbólowo.

Sięganie po morfinę jest związane z charakterystycznymi objawami, którymi najczęściej są: zwężone źrenice, spowolnienie psychoruchowe, redukcja bólu i uczucia głodu, spadek ciśnienia oraz libido, otępienie, zatrzymanie moczu oraz ewentualnie także nudności i wymioty.

Niestety, morfina silnie uzależnia – uzależnienie psychiczne może się pojawić nawet w przypadku zażycia 1-2 dawek.

Pozytywny test na morfinę – jak zareagować?

Charakterystyczne objawy wymienione wyżej mogą, jednak nie muszą oznaczać stosowania morfiny w celach poza medycznych, tj. W celu uzyskania efekty psychoakywnego. Warto jednak się upewnić, wykorzystując test na morfinę dostępny w ofercie naszego sklepu. Jak zareagować? Przede wszystkim trzeba pamiętać, że dana osoba może potrzebować pomocy. Sięganie po środki odurzające jest związane z trudnymi dla osoby zażywającej problemami, z którymi się zmaga. Nie wolno ich lekceważyć, choćby dla osoby postronnej wydawały się one błahe. Taką osobę powinno się otoczyć opieką, porozmawiać oraz zaproponować skorzystanie z ewentualnej terapii. Z pewnością nie jest to łatwa sytuacja, jednak może przynieść dobre efekty.

W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko testy na morfinę, ale też inne narkotyki oraz popularne dopalacze.

×

Koszyk