Spośród wielu leków można wyróżnić kilka szczególnie popularnych na tzw. czarnym rynku. Jednym z nich jest tramadol, czyli opioid o wysokim potencjale uzależniającym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz test na tramadol, który pozwoli wykryć tę substancję w celu potwierdzenia podejrzenia, czy osoba z Twojego otoczenia korzysta z tego leku do celów pozamedycznych.

Tramadol – test na obecność z moczu

Tramadol to substancja, która może zostać wykryta z próbki moczu, śliny, krwi oraz włosów. W opinii wielu ekspertów najbardziej wygodnym rozwiązaniem jest badanie moczu. Jest to związane z stosunkowo niską ceną testów oraz ich jednoczesną, wysoką skutecznością. Test na tramadol, który możes kupić w naszym sklepie, pozwoli Ci uzyskać wynik w zaledwie kilka minut. Oferowane przez nas produkty są wytwarzane z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów oraz charakteryzują się dużą dokładnością.

Żeby wykonać test na tramadol z moczu, konieczna jest oczywiście próbka moczu. Należy zamoczyć w niej oznaczoną część paska testowego, a następnie odczekać kilka minut na otrzymanie wyniku. Przypominamy, że nie powinno się odczytywać wyniku po upływie dłuższego czasu, niż 10 minut. Trzeba również pamiętać, że narkotyki nie utrzymują się w organizmie przez długi czas, ponieważ są wydalane w czasie zależnym od dawki czy regularności zażywania. W przypadku tramadolu test powinien zostać wykonany maksymalnie w przeciągu 1-4 dni od przyjęcia ostatniej dawki.

Tramadol – skrócony opis

Tramadol to lek należący do grupy opioidów. Stosuje się go w przypadku terapii dolegliwości bólowych. Często dochodzi do przekraczania zalecanych dawek, co powoduje uczucie błogości i relaksu czy poprawę nastroju, jednak zwiększa ryzyko przedawkowania oraz uzlaeżnienia.

Tramadol wchodzi w niebezpieczne reakcje z różnymi substancjami, takimi jak alkohol, benzodiazepiny czy leki przeciwdepresyjne. W tym przypadku może powodować istotne zagrożenie dla zdrowia oraz życia, ponieważ w skrajnych sytuacjach możliwe jest powstanie problemów z oddychaniem, a nawet zapadnięcie w śpiączkę. Przy przedawkowaniu prewencyjnie stosuje się nalokson.

Negatywne objawy stosowania tramadolu

W przypadku stosowania tramadolu w niekontrolowany sposób u danej osoby często pojawiają się: zwężone źrenice, niebieskie lub fioletowe usta, lub opuszki palców, słabość mięśni, płytki oddech, spowolnienie akcji serca, brak reakcji na bodźce oraz zimna i wilgotna skóra. Czasami dochodzi do zespołu serotoninowego.

Test na tramadol wyszedł pozytywny, więc co zrobić?

Trzeba wiedzieć, że w znacznej większości przypadków korzystanie z opioidów w celach pozamedycznych jest spowodowane próbą załagodzenia swojego stanu związanego z różnymi problemami, najczęściej psychicznymi. Z tego powodu, jeśli bliska Ci osoba sięga po tramadol, powinno się zapewnić jej pełne wsparcie, w szczególności opiekę terapeuty.

×

Koszyk